تبلیغات
دانلود 4000 - دانلود بازی بسیار زیبای Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1

دانلود 4000
 
همه چیز از همه جا

تعبیر خواب

 
 


فال انبیاء 
استخاره آنلاین با قرآن کریم


محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 فروردین 1390 توسط رامین
فتمین حلقه از سری جنجالی هری پاتر بالاخره بر روی نمایشگر ها قرار است به نمایش در آید. جایی که سه قهرمان داستان به جای ورود به هاگوارتز به سرزمین هایی نا اشنا می روند تا در پی راهی برای از بین بردن ولدمورت پیدا کنند. بازی ویدیویی هری پاتر و یادگاران مرگ دیگر سیر داستان بازی های پیشین را که اکثرا مشابه بودند را نخواهد داشت هری پاتر به همراه دوستانش در محیط وحشی برون در صدد افزایش قدرت و یادگیری افسون ها و جادو هایی بر آمده اند تا در مقابل خطراتی که با آنها قرار است مواجه شوند. بتوانند مقابله کنند تا زنده بمانند و جان سالم به در ببرند. بازی سوم شخص شوتر هری پاتر این بار با تک سلاح جادویی هری پاتر و البته افسون ها و جادو های مختلفی که از ان شلیک می شود ه گیمر موقعیت های اجرای جادو های تهاجمی و دفاعی جدیدی را فراهم کرده.

|به همراه دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی از سرور سایت|

 

harry cover دانلود بازی بسیار زیبای Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1

عنوان ویدیو گیم : هری پاتر و یادگاران مرگ (قسمت اول)
تاریخ انتشار : پائیز ۲۰۱۰
ژانر : اکشن ادونچر
پلتفورم ها : PC , X360 , PS3 , Wii , DS
سازنده : Bright Light
ناشر : الکترونیک آرتز
رتبه بندی سنی : ۱۲+

اولین چیزی که شما نیاز دارید در مورد بازی هری پاتر و یادگاران مرگ : قسمت اول بدانید این است که این بازی یک ویدیو گیم سوم شخص شوتر است که با داشتن دوربین سوم شخص (بالا تنه شخصیت از پشت سر دیده می شود) است. شخصیتی که شما به کنترل او در این بازی می پردازید کسی نیست جز هری پاتر معروف که این بار لباس سفر به تن دارد با عینک گرد و موهای چتری که بر روی زخم صاعقه مانندش افتاده. در مصاحبه های مختلفی که با بازیگران کاراکتر های بازی انجام شده جزئیاتی نیز توضیح داده شده که همه آنها در حال حاضر در دسترس نیست. ولی آنچه که مسلم هست همه آنها در مورد بازی جدید اظهار رضایت کرده اند. با توجه به همکاری شرکت WB با کمپانی EA در مورد ساخت اختصاصی بازی. امکان صداگذاری کاراکتر ها توسط بازیگران فیلم انجام شده که در هرچه طبیعی تر شدن بازی کمک شایانی کرده است.
در طول بازی تا قبل از مواجهه با لرد ولدمورت (اسمشو نبر) در مکان هایی مثل کار گاه ها کارهانه ها مجتمع ها و … با دشمنانی که اکثرا مرگ خوار هستند مواجه می شویم که باید برای حفظ جان از پوشش ها و زره های مخصوص جادویی استفاده کنیم بر خلاف سایر بازی های شوتر که تپانچه ها نیاز به بارگذاری (ریلود) دارند چوب جادوی هری نیازی به ریلود ندارد به دفعات نا متناهی گیمر می تواند افسون های تدافعی و تهاجمی را به سمت دشمنان شلیک نماید. افسون هایی مثل پروتگو بسیار سریع جواب می دهند اما همیشه کار ساز نیست چرا که با دوام نیست و گیمر باید از تمامی امکانات برای جنگیدن استفاده کند.
در بازی یک منوی رادیال وجود دارد که با فراخوانی آن شما می توانید یکی از شش افسون و عملگر جنگی را انتخاب کنید که ساده ترین آنها افسون استیوپفای برای گیج کردن دشمن است که جزو ابتدایی ترین افسون ها به شمار می رود. یکی دیگر از افسون های تهاجمی افسون اکسپلیارموس هست که یک افسون خلع سلاح کننده است. ولی به اندازه کافی قدرتمند نیست اما برای مواجه با دشمنان ساده بسیار پر کاربرد است. افسون دیگری به اسم کانفرینگو وجود دارد که درست مثل پرتاب یک موشک است و منجر به انفجار محلی می شود که افسون به آن سمت شلیک شده. اما اگر بخواهیم در مورد افسون های نابخشودنی حرف بزنیم پای افسون هایی مثل کروشیو به میان می آید. افسون های آواداکداورا (طلسم مرگ) کروشیو (شکنجه گر) و اجرای طلسم فرمان (چیزی مثل هیبنوتیزم است که اگر بر روی موجود زنده ای اجرا شود موجب می شود ه از دستورات و فرامین طلسم گر اطاعت کند) در قوانین جادویی به نام طلسم های نا بخشودنی معرفی شده اند که استفاده از آنها جرم محسوب می شود اما زمانی که پای دفاع از جان در میان است هری و یارانش شاید به استفاده از آنها نیاز پیدا کنند. که ممکن از کمی این مسئله عجیب و بعید به نظر بیاید. طلسمی به اسم کانفونده نیز در بازی وجود دارد که درست مثل یک اسنایپ رایفل در بازی های دیگر عمل می کند اما نه به گونه ای که به شخصی که شلیک می شود آسیب جدی برساند این افسون صرفا برای سردرگم کردن دشمن به کار می رود. افسون دیگری نیز که در چند بازی اخیر نیز گیمر ها با آن آشنا هستند افسون بالا بر نگه دارند وینگاردیوم لویوسا است که می تواند شی را بلند کرده و نگه دارد. این افسون به خصوص همراه با افسون کانفرینگو کارساز است زمانی که شما بتوانید شی را بلند کرده و از آن به عنوان حفاظ و سنگر استفاده کنید.

شاید از نظر برخی گیمر ها که کمابیش بازی های هری پاتر را قبلا جسته و گریخته تجربه کرده اند. بازی هری پاتر آسان باشد. ولی هم اکنون تجربه بازی سوم شخص شوتر هری پاتر و یادگاران مرگ بر خلاف این نظریه است چرا که بر خلاف بازی های قبلی شامل مراحل ساده و آسانی نیست. از طرفی به لحاظ خشونت های موجود در بازی نمی توان از آن به عنوان یک ویدیو گیم کودکانه یاد کرد. از سوی دیگر گیم پلی و محیط کاملا تغییر یافته بازی نوید یک بازی کاملا متفاوت با قبلی ها را می دهد. که می تواند بخصوص برای طرفداران و فن های هری پاتر یک تجربه مجازی جالبی باشد.

 

منبع توضیحات: انجمن AnimParadise

 

تصاویری از محیط بازی:

harry 1 small دانلود بازی بسیار زیبای Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1 harry 2 small دانلود بازی بسیار زیبای Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1

harry 3 small دانلود بازی بسیار زیبای Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1 harry 4 small دانلود بازی بسیار زیبای Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1

harry 5 small دانلود بازی بسیار زیبای Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1 harry 6 small دانلود بازی بسیار زیبای Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1

 

source دانلود بازی بسیار زیبای Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1 توضیحات: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، به نصب بازی بپردازید. برای شماره سریال نصب ، از کیجنی که در بازی و در فولدر Razor1911 وجود دارد استفاده کنید. پس از اتمام نصب ، فایل های موجود در پوشه Razor1911 را در محل نصب بازی کپی نمایید. دقت داشته باشید که در هنگام کپی کردن کرک اگر با مشکلی برخورد کردید ، آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید. روش کرک و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی بسیار زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

caution دانلود بازی بسیار زیبای Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

توجه: لینک های سرور Direct Link در قسمت "دانلود در پارت های ۱گیگابایتی" تا ۲۰ روز دیگر ، یعنی مورخه ۱۵ آذر ماه فعال خواهد بود. ولی لینک های سرور Direct Link قسمت "دانلود به صورت پارت های ۲۰۰ مگابایتی" تا آخر آذر ماه فعال خواهند بود. لطفا در دانلود خود دقت کافی را داشته و با توجه به مدت زمان دانلود خود ، از سرور مناسب استفاده نمایید. لینک سایر سرورها تا همیشه سالم بوده و بدون محدودیت زمانی می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

دانلود در پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :     Rapidshare    Fileserve    Ex.ua    DataUp    Sharehoster     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Rapidshare    Fileserve    Ex.ua    DataUp    Sharehoster     Direct Link

دانلود پارت ۳ :     Rapidshare    Fileserve    Ex.ua    DataUp    Sharehoster     Direct Link

دانلود پارت ۴ :     Rapidshare    Fileserve    Ex.ua    DataUp    Sharehoster     Direct Link

دانلود پارت ۵ :     Rapidshare    Fileserve    Ex.ua    DataUp    Sharehoster     Direct Link

دانلود پارت ۶ :     Rapidshare    Fileserve    Ex.ua    DataUp    Sharehoster     Direct Link

دانلود پارت ۷ :     Rapidshare    Fileserve    Ex.ua    DataUp    Sharehoster     Direct Link

دانلود پارت ۸ :     Rapidshare    Fileserve    Ex.ua    DataUp    Sharehoster     Direct Link

 

دانلود به صورت پارت های ۲۰۰ مگابایتی:

دانلود پارت ۱:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۳:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۴:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۵:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۶:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۷:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۸:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۹:             Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۱۰:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۱۱:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۱۲:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۱۳:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۱۴:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۱۵:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۱۶:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۱۷:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۱۸:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۱۹:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲۰:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲۱:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲۲:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲۳:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲۴:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲۵:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲۶:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲۷:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲۸:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۲۹:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۳۰:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۳۱:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۳۲:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۳۳:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۳۴:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۳۵:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۳۶:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۳۷:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

دانلود پارت ۳۸:           Rapidshare    Mediafire    Direct Link

 

طبقه بندی: نقدو دانلود بازی، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : دانلود 4000
 

mouse code

كد ماوس